fbpx

Gadżety

Upominki z Lublina

Miejske gadżety to nie tylko wspaniała pamiątka z Miasta Inspiracji, ale również świetny pomysł na prezent. Do Waszej dyspozycji, oddajemy 10 przedmiotów. Jesteśmy przekonani, że każdy znajdzie coś dla siebie — zarówno młodszy, jak i starszy. Zwiedzanie miasta z tymi przedmiotami może być jeszcze ciekawsze! Spróbujcie odnaleźć wszystkie budynki, które znajdują się na maseczce, czy skarpetach. Następnie zagrajcie w Luble i poznajcie wszystkie symbole miasta. Kiedy skończycie już wspólną zabawą, swoje manatki spakujcie do torby lub plecaka. W markowych koszulkach wrócicie do domu jako prawdziwa babka lubelska czy chłopak lubelak!

Katalog

Torba

Bawełniana torba “Lublin”. Wymiary: 38 x 42 cm. Gramatura 270g/m2

Kubek Panorama Lublina

Kubek o odcieniu ciepłej bieli ze złotym nadrukiem panoramy Lublina. Pojemność wynosi 380 ml. Do kubka dołączane jest papierowe opakowanie.

Maseczka

Maseczka ochronna, wykonana z laminatu (dzianina z włókniną). Wymiary: 16 x 22 cm. Tasiemki elastyczne

Skarpetki

Na skarpetach nadrukowane zostały szkice najważniejszych lubelskich zabytków. Dostępne w rozmiarach 36-39, 40-43, 44-46. 

LUBLE

Rodzinna gra w “pary”. W grze wykorzystano lubelskie symbole.

Długopis z logo

Długopis z tworzywa, gładki. Wkład w kolorze niebieskim.

Koszulki

Babka Lubelska i Chłopak Lubelak – bawełniane koszulki dostępne w rozmiarach: damska (S/M/L), męska (M/L/XL/XXL). Kolor czarny.

Ściereczka do okularów

Wymiary 15 x 18 cm. Wykonana z tworzywa sztucznego. Nadruk z motywem Kaplicy Trójcy Świętej.

Plecak

Bawełniany plecak z koziołkiem. Metalowe oczko na sznurek. Wymiary: 36 x 46 cm. Nadruk wykonany metodą sitodruku. 

Kubek

Porcelitowy kubek z nadrukiem “Lublin”. Dostępny w kolorze czarnym ze złoto-czerwonym nadrukiem. Pojemność to 460 ml. 

Brelok

Brelok “Trolejbus” wykonany z metalu. Kółko do kluczy z przyczepionymi odlewami w kształcie pojazdu i napisu Lublin.

Czekolada "Czarcia Łapa"

Piekielnie smaczna czekolada mleczna i deserowa z nutką chilli. Wykonana ręcznie przez lokalnego producenta. Produkt nawiązuje do popularnej legendy miejskiej.

Gdzie kupić gadżety?

Punkty, w których można kupić miejskie upominki, zlokalizowane są w całym Lublinie. Znajdziecie je w hotelach, sklepach z pamiątkami, a nawet kawiarni! Niezależnie od tego gdzie jesteście, zapraszamy do jednego z poniższych puntków:

Centrum Inspiracji Turystycznej

Punkt informacji turystycznej w samym sercu Starego Miasta to miejsce związane przede wszystkim z uprzejmością i merytoryczną wiedzą na temat Lublina, a dodatkowo przepełnione gadżetami!

Mercure Lublin Centrum

Hotel zlokalizowany w centrum miasta przy alejach Racławickich 12. Gadżety dostępne są w gablocie niedaleko recepcji hotelowej.

Lubhotel

Zlokalizowany przy ulicy Krańcowej 107A. Dostępny przez całą dobę. Gadżety dostępne przy recepcji.

Hampton by Hilton Lublin

Aleja Kompozytorów Polskich 1 to adres, przy którym dostępne są gadżety przez całą dobę. Za dystrybucję odpowiada recepcja hotelowa.

Arche Hotel Lublin

Hotel znajduje się przy ulicy Zamojskiej 30. Otwarty jest przez 24 godziny 7 dni w tygodniu. O gadżety zapytaj przy recepcji. 

Cebularz

Pamiątki z Lublina – Cebularz. Sklepik z upominkami zlokalizowany na Rynku 8 w samym sercu miasta.

Szczupak Lublin

Punkt z pamiątkami, obok którego nie można przejść obojętnie! Znajdziecie go na Starym Mieście, zaraz obok Bramy Krakowskiej. 

Hotel Wieniawski

Pamiątki opanowują cały Lublin! Dostępne są również w hotelu zlokalizowanym na Śródmieściu, przy ulicy  Sądowej 6.

ibis Styles Lublin Stare Miasto

Hotel, który przepełniony jest historiami związanymi z Lublinem, w swojej ofercie umieścił również oficjalne gadżety. Znajdziecie je w budynku przy Alei Solidarności 7.

Lubelski Stół

Firma doskonale wie, co najlepsze w Lublinie, dlatego w swojej ofercie umieściła między innymi miejskie gadżety. Zapraszamy do jedynego w swoim rodzaju sklepu przy ulicy Vetterów 1

Między Słowami

Kawiarania i księgarnia zlokalizowana na Starym Mieście w Lublinie. Gadżety można kupić w lokalu przy ulicy Rybnej 4/5

Lubartowska 77

Jeden z najlepiej zaopatrzonych sklepów ekologicznych w Lublinie. Głównym motto właścicieli jest dbałość o jakość produktów, dobra obsługa, wspieranie lubelskich producentów. Gadżety dostępne są już na Lubartowskiej 77